Meguiar's Dash & Trim Brush - víceúčelový detailingový štětec s nastavitelnou délkou a tuhostí štětin

Detailingový štětec bezpečný pro všechny typy povrchů, s nastavitelnou délkou a tuhostí štětin? Ano! Meguiar's Dash & Trim Brush je právě tím štětcem, který nesmí chybět ve Vaší výbavě!
449 Kč 371 Kč bez DPH
na dotaz
na dotaz
449 Kč 371 Kč bez DPH
Detailingový štětec bezpečný pro všechny typy povrchů, s nastavitelnou délkou a tuhostí štětin? Ano! Meguiar's Dash & Trim Brush je právě tím štětcem, který nesmí chybět ve Vaší výbavě!
Kód produktu: E-X2001
EAN: 4260314990398
Vše od výrobce Meguiar's

Popis:

Kvalitní detailingový štětec je nepostradatelnou součástí výbavy každého amatérského i profesionálního detailera. Díky Meguiar's ale můžete hned několik štětců vyměnit za jediný - Meguiar's Dash & Trim Brush! Tento detailingový štětec má jemná syntetická vlákna, která jsou bezpečná, šetrná, avšak maximálně efektivní při čištění všech interiérových i exteriérových povrchů! Spáry mezi díly palubní desky, skrytá zákoutí plná prachu, ozdobné lišty, dřevěné a kovové dekory, výdechy ventilace a mnoho dalších částí potřebuje důkladnou, avšak 100% šetrnou péči! A to samé platí např. pro loga, emblémy a nápisy na karoserii, drobné výdechy a spáry mezi nimi a karoserií apod. Jednoznačnou bombou, která tento štětec staví do neotřesitelné pozice lídra na trhu, jsou vlákna, jejichž délku a tuhost si můžete nastavit, a to hned ve čtyřech polohách! Čím delší vlákna jsou, tím jsou měkčí a jemnější. Jejich zkracováním se naopak stávají tužšími a lépe Vám dovolí vypořádat se s odolnějšími nečistotami. Tělo štětce je vyrobeno z plastu, aby při náhodném kontaktu s čištěným povrchem nedošlo k jeho poškození. Vlastnosti: Jemná syntetická vlákna! Vlákna štětce jsou bezpečná a šetrná pro použití na všech typech povrchů. Nastavitelná délka a tuhost štětin: Čím delší štětiny, tím jemnější práce. Více nečistot nebo odolnější nečistoty? Kratší, tužší nastavení štětin je tou pravou volbou! Volit můžete ze 4 poloh. Odolný chemikáliím! S naším štětcem můžete používat svůj oblíbený přípravek a pomocí štětce výrazně zvýšit jeho účinnost! Žádné kovové části! Štětec je vyroben ze syntetických vláken přichycených k plastovému tělu, které nepoškodí při náhodném kontaktu čištěný povrch. Univerzální použití: Použijte štětec na libovolné povrchy v interiéru, loga, emblémy a nápisy na karoserii, drobné detaily karoserie nebo kol a všude tam, kde je důležitá efektivita, ale také 100% šetrnost! Technické parametry: Celková délka štětce: cca 25 cm Délka štětin: nastavitelná na cca 3 cm / 4,5 cm / 6 cm / 7 cm Šířka kartáče: 5 cm Štětiny: jemné syntetické Použití: interiér, exteriér - nápisy, loga, emblémymotorový prostor, výdechy apod. Materiál těla: plast (neobsahuje žádné kovové části!) Naše společnost je výhradním dovozcem špičkové americké autokosmetiky Meguiar's do České republiky a na Slovensko.