OZ I-Tech HYPER GT HLT

OZ vložilo všechny své zkušenosti ze závodů GT3 to jeho nového kola HyperGT HLT.

Často se vybrání kol stává součástí rozhodnutí, jaký bude auto mít celkový vzhled. Ale my jsme chtěli udělat něco jiného a extra. A tak jsme vytvořili HyperGT HLT. Nový přístup k litým kolům, původní „dědic“ závodního světa, a to především závodů GT ve kterých OZ nastavuje standard po mnoho let.

Při vývoji kola HyperGT HLT bylo použito to nejlepší z know-how ve vývoji získaného z desetiletí designových zkušeností plných detailů a technických řešení ze závodního světa.

Výsledné kolo je perfektní kombinací mezi nízkou váhou, tuhostí a spolehlivostí - stejně jako by každé závodní kolo mělo mít. To, že je kolo super lehké neznamená vše. Teprve kombinace všech parametrů zajistí při maximální zátěži maximální výkon. Speciální recept pro maximální výkon je: tuhost - dělá kolo více reaktivní; nízká váha - zlepšuje přilnavost a sílu aby se kolo vypořádalo se všemi mechanickými tlaky. Když jsou všechny tyto tři prvky v dokonalé souhře, tak lze dosáhnout nejvyššího výkonu a právě to dokáže jen HyperGT HLT nabídnout.

Od:
Do:
Řadit podle: Nejprodávanější   A-Z Nejlevnější Nejdražší
Počet nalezených produktů: 119