Rukavice Mechanix FastFit Insulated - zimní, zateplené černé, Velikost: XL

Zateplené rukavice Mechanix FastFit přijdou vhod za chladného počasí. Pohodlný fleecový materiál Vás zahřeje ať už své auto jen očišťujete od sněhu, nebo pracujete v chladném počasí delší dobu.
560 Kč 463 Kč bez DPH
není dostupné
není dostupné
560 Kč 463 Kč bez DPH
Zateplené rukavice Mechanix FastFit přijdou vhod za chladného počasí. Pohodlný fleecový materiál Vás zahřeje ať už své auto jen očišťujete od sněhu, nebo pracujete v chladném počasí delší dobu.
Kód produktu: E-MFF-95-011
EAN: 781513628034
Vše od výrobce Mechanix Wear, Inc.

Popis:

Tyto zateplené rukavice jsou nezbytným pomocníkem při práci na vašem voze i na jakoukoliv jinou práci v chladném počasí. Vnější strana rukavic je vyrobena z vodě odolného SoftShell materiálu udrží vaše ruce v suchu. Spodní strana je z umělé kůže a vrstvy fleece materiálu. V těchto rukavicích můžete ovládat dotykové displeje mobilních telefonů. Doporučené použití: - zcela víceúčelové - přeprava všeho druhu - vhodné pro běžnou údržbu a opravy - vhodné pro běžný provoz zařízení a strojů - ideální pro domácí kutily Vlastnosti: - elastická manžeta na zápěstí zajišťuje snadné navlečení i sejmutí - pohodlný 230g fleecový materiál po celé vnitřní ploše rukavice - vnější vrstva rukavice z nepromokavého materiálu - prsty z materiálu, kterým lze ovládat dotykové displeje - rukavice Mechanix FastFit® lze prát v pračce Naše společnost je přímým oficiálním dovozcem pracovních rukavic Mechanix Wear® z USA do České republiky. Zdá se to být jako včera, kdy společnost Mechanix Wear® začala s vývojem specializované ochrany rukou pro profesionální závodní týmy. O více než 20 let později jsou miliony pracujících rukou po celém světě chráněny právě rukavicemi Mechanix Wear®. Již od premiéry rukavic The ORIGINAL® na závodech Daytona 500 v roce 1991 je posláním společnosti Mechanix maximalizovat bezpečnost a produktivitu při práci díky vývoji těch nejmodernějších pracovních rukavic. Vysoce odolné materiály, anatomická konstrukce a vynikajicí kvalita poskytují spolehlivou ochranu při každodenním použití. Rukavice Mechanix chrání svého nositele od drobných škrábanců, přes řezné a bodné rány až po zlomeniny nebo popáleniny. Od vývoje až po hotový výrobek se můžete vždy spolehnout na rukavice Mechanix, které vám pomohou pracovat rychleji, bezpečněji a čistěji. Pojďte se s námi podívat za oponu světového lídra ve výrobě ochranných pracovních rukavic: