0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

AutoSock 540 textilní sněhové řetězy

AutoSock 540 textilní sněhové řetězy -25%
1.950,- Kč
1.216,- Kč 1.459,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 48.68,- € 58.42,-
€ 78.08,-
 

AutoSock 540 AutoSock textilní sněhové řetězy

Textilní sněhové řetězy AutoSock se vyznačují skvělou přilnavostí textilních na sněhu i ledu, která je zaručena díky jedinečnému využití vodního filmu, který se tvoří mezi pneumatikou a jízdním povrchem. Výrobce: AutoSock
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 02. 12. 2017

Dostupnost: Skladem (3 pracovní dny)
Záruční doba: 2 roky
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

Textilní sněhové řetězy AutoSock se vyznačují skvělou přilnavostí textilních na sněhu i ledu, která je zaručena díky jedinečnému využití vodního filmu, který se tvoří mezi pneumatikou a jízdním povrchem. Jedná se o jednoduchý návlek na pneumatiku, vyrobený ze speciální textilie s cílem zvýšení přilnavosti pneumatiky při řízená vozidla na náledí nebo na zasněžených silnicích. Hlavní předností oproti řetězům je rychlé a snadné nasazení i sundání. Tento produkt lze použít téměř všude tam, kde je sníh nebo led - ve městě, mimo město, v horách, ale i tam kde je nařízeno použití sněhových řetězů.

Životnost AutoSock je 300-400 km, ale záleží především na povrchu, kde jsou použity. Nejvíce může AutoSock zničit povrch suchého asfaltu, v podstatě opak toho, na co jsou určeny. V tomto momentu bude mít totiž pneumatika díky tvrdému a suchému povrchu tendenci trhat speciální textilii. Proto by měl řidič po výjezdu ze zasněžené či zledovatělé vozovky na suchou návleky sundat a uložit do vozu.

 • Perfektní pomocník v zimním počasí.
 • Snadná montáž a demontáž i v chladném počasí.
 • Pohodlné při jízdě - maximální rychlost 50 km / h.
 • Nepůsobí hluk ani vibrace.
 • Lehké a snadno skladovatelné ve voze.
 • Samo-vycentrování po obutí na pneu.
 • Pro opakované použití, lze prát v pračce.
 • Nepůsobí negativně na životní prostředí a jsou recyklovatelné.
 • Nepoškozují litá ALU kola.
 • Schváleno TÜV a GS.
 • Doporučeno pro použití u dražších typů vozidel
 • Schváleno předními výrobci automobilů.
 • Vhodné i pro všechna vozidla s malým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem.
 • Vylepšuje vlastnosti el. bezpečnostních systémů (ESP, ABS).

Praktické balení velikosti polštářku obsahuje skladovací brašnu, 2 ks návleků na hnanou nápravu + dlouhé rukavice proti znečištění oděvu.

Sněhové návleky na pneu se prodávají ve dvou cenových relacích a 13ti velikostech dle rozměru pneumatiky.

Model 540 #

Tire Sizes 1 145 80

R 13 2 155 60

R 15 3 155 65

R 14 4 155 70

R 13 5 155 80

R 12 6 155 80

R 13 7 155 82

R 12 8 165 50

R 15 9 165 55

R 14 10 165 55

R 15 11 165 60

R 14 12 165 60

R 15 13 165 65

R 13 14 165 65

R 14 15 165 70

R 13 16 175 60

R 14 17 175 65

R 13 18 185 50

R 15 19 185 55

R 14 20 185 60

R 13 21 195 45

R 15 22 195 55

R 13

AutoSock textilní sněhové řetězy (autoponožky)

Autosock je unikátní návlek na kola z nově vyvinuté textilní tkaniny. Je snadným a rychlým řešením, aby Vás už nikdy sníh a led nepřekvapil. Nabízíme široký rozsah velikostí, které padnou takřka na všechny kola. Nabízíme i varianty pro nákladní automobily. Nemusíte se bát poničení - AutoSock je šetrnější, než řetězy. Navíc je schválen největšími automobilkami světa a držitelem významných ocenění a atestů včetně uznávaného TÜV.

Instrukce:

Nemůže to být jednodušší! Stačí zastavit vozidlo a zajistit ruční brzdu. Během navlékání řetězů vozidlo nesmí stát ve svahu. AutoSock by měl být připevněn na poháněných kolech. Použijte přiložené rukavice a začněte nasazování od vrchu kola směrem dolů. Natáhněte pružný pásek přes vršek kola tak, aby byl na vnitřní straně kola. Poté zatáhněte za křížovou červenou pásku a tím vyrovnejte Autosock do správné pozice, co nejvíce to bude možné směrem dolu až do pozice, kdy přední strana bude sedět. Jakmile bude kolo řádně překryté, kromě zbylé dolní části, posuňte vozidlo asi o 1m a natáhněte zbylý kus přes kolo. Autosock se sám vycentruje, jakmile se opět rozjedete.

Varování:

AutoSock je určen pouze pro použití na ledu a sněhu a měl by být sundán hned, jakmile si situace nevyžaduje jeho používání, nebo je-li vozidlo již zaparkováno. Při startování by neměl nikdo stát za vozidlem, neboť hrozí vymrštění ledových kousků velkou silou. Buďte velmi obezřetní při upevňování a jízdě s Autosock!

Jak řetězy fungují?

Je dobře známo že sníh a led drží na textiliích. Návleky AUTOSOCK jsou vytvořeny ze speciálních umělých HI-TECH vláken. Pneumatika vozu vytváří při jízdě na sněhu a ledu vodní film. Kombinací tlaku pneumatiky, vodního filmu a materiálu GRIP TECH vzniká vysoká přilnavost s protiskluzovými účinky, což zajišťuje velmi dobrou funkčnost na sněhu a ledu. Návleky AutoSock jsou účinnější než zimní pneumatiky a v některých situacích než kovové řetězy. Jsou schváleny pro provoz v ČR ATEST MD ČR č. 8SD 3240.

V jakých podmínkách je mohu používat?

Mají zlepšenou přilnvost na zasněženém nebo namrzlém povrchu. Během schvalovacího testu TUEV, AUTOSOCK splnily normu délky pojezdu a životnosti pro sněhové řetězy (ONorm 5117). Nedoporučujeme řízení s řetězy AUTOSOCK na suchém povrchu, jelikož by mohlo dojít k poškození či předčasnému opotřebení.

Jaké je řídit s AUTOSOCK?

AUTOSOCK nevytváří hlasité drnčení jako při jízdě s kovovými řetězy. Nehrozí poškození disků či vozidla, můžete jet až do 50km/h, Vaše rychlost by však měla odpovídat počasí, stavu vozovky i Vašim řidičským schopnostem.

Když má moje auto ABS mohu používat AUTOSOCK?

Ano, AUTOSOCK se dá používat se všemi elektronickými ochrannými systémy jako ESP, ASC+T, ASR, ABS. Narozdíl od tradičního třecího zařízení, AUTOSOCK vylepšuje výkon elektronických ochranných systémů jako takových.

Pokud moje auto má náhon na všechny čtyři kola mohu použít AUTOSOCK?

Ano, ale na přední nápravu.

Na které pneumatiky bych měl AUTOSOCK použít?

AUTOSOCK byste měli používat na pneumatiky s náhonem. pro další informace přejděte na montážních instrukcích

Co mám dělat když AUTOSOCK sundám z kola?

Budou nejspíš vlhké a špinavé. Až se dostanete domů můžete je vyprat i v automatické pračce, usušte je a vraťte zpět do obalu. Mějte je vždy připravené na další jízdu!

Můžu použít AUTOSOCK do jiného vozidla s jinou velikostí pneumatik?

Ano, toto není problém pokud AUTOSOCK, které máte, odpovídá velikosti pneumatik jiného vozu. Pro nalezení správné velikosti – viz velikostní tabulka dole pod textem

Kolik párů dostanu v jednom balení Autoponožek?

Dostanete jeden pár, který budete nasazovat na poháněná kola.

Můžu použít AUTOSOCK na silnice, kde jsou sněhové řetězy povinné?

AUTOSOCK jsou schváleny po nové normě ONorm V5121 a můžou se používat na silnicích s povinnými řetězy v Rakousku, Itálii a Německu.

Pokud mám auto s malým prostorem mezi pneumatikou a prostorem nad kolem mohu použít AUTOSOCK?

Ano, AUTOSOCK pracuje i na automobilech, jež mají málo místa mezi kolem a podběhem auta.

Mám slitinové disky- mohu použít AUTOSOCK?

Ano, můžete! AUTOSOCK je vyrobena ze 100% textilu a neponičí Vám žádné disky. pro další informace přejděte na montážních instrukcích

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

AKTUALITY

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.