0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

OSRAM Night Breaker Plus H1

OSRAM Night Breaker Plus H1
308,- Kč 370,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 12.3,- € 14.76,-
 
Žárovky do světlometů pro osobní automobily, patice H1, 12V, 55W. Díky nové technologii výroby i provedení zajišťuje Night Breaker na silnici až o 90 % více světla. 

Výrobce: Osram
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 27. 09. 2009

Dostupnost: Skladem (3 pracovní dny)
Záruční doba:
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

Žárovky do světlometů pro osobní automobily, patice H1, 12V, 55W. Díky nové technologii výroby i provedení zajišťuje Night Breaker na silnici až o 90 % více světla. Osvětluje daleko lépe silnici před automobilem a okraje vozovky jsou tak mnohem lépe viditelné a bezpečnější pro všechny účastníky silničního provozu. Její světlo je o 10 procent bělejší, což znamená snížení zátěže pro oči a současně únavy řidičů, zejména na hůře osvětlených a členitých silnicích. Cena za dvoubalení - 2ks žárovek.

 

 

 

     OSRAM Diadem 21W/12V 2ks

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

AKTUALITY

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.