0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

OSRAM SILVERSTAR H1 + 50%

OSRAM SILVERSTAR H1 + 50%
233,- Kč 280,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 9.3,- € 11.16,-
 
Osram Silverstar H1 12V/55W P14,5s Díky speciální technologii osvětluje OSRAM SILVERSTAR - v závislosti na typu světlometů - silnici v důležité vzdálenosti od 50 do 75 m před automobilem až o 50 % jasněji než standardní halogenové žárovky. Až o 20 metrů delší světelný kužel kromě toho nabízí ještě větší bezpečnost

Výrobce: Osram
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 27. 09. 2009

Dostupnost: Skladem (3 pracovní dny)
Záruční doba:
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

Osram Silverstar H1 12V/55W P14,5s Díky speciální technologii osvětluje OSRAM SILVERSTAR - v závislosti na typu světlometů - silnici v důležité vzdálenosti od 50 do 75 m před automobilem až o 50 % jasněji než standardní halogenové žárovky. Až o 20 metrů delší světelný kužel kromě toho nabízí ještě větší bezpečnost. Kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu ale přichází ke slovu také design: Automobilové žárovky OSRAM H1 SILVERSTAR jsou vybavené stříbrnými vrchlíky, které opticky splývají s pozadím reflektoru. Tento efekt si zachovávají díky promyšlené technologii po celou dobu životnosti. Proto se žárovky OSRAM SILVERSTAR hodí speciálně pro používání v moderních čirých světlometech. Ideální automobilová žárovka také pro všechny řidiče, kteří kladou zvláštní důraz nejen na větší bezpečnost, ale také na větší estetiku. Balení 2ks.

     OSRAM Diadem 21W/12V 2ks

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

AKTUALITY

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.