0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

OSRAM SILVERSTAR H7 + 50%

OSRAM SILVERSTAR H7 + 50%
308,- Kč 370,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 12.3,- € 14.76,-
 
Osram Silverstar H7 12V/55W PX26d Díky speciální technologii osvětluje OSRAM SILVERSTAR - v závislosti na typu světlometů - silnici v důležité vzdálenosti od 50 do 75 m před automobilem až o 50 % jasněji než standardní halogenové žárovky. Až o 20 metrů delší světelný kužel kromě toho nabízí ještě větší bezpečnost. Kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu ale přichází ke slovu také design: Automobilové žárovky OSRAM H7 SILVERSTAR jsou vybavené stříbrnými vrchlíky, které opticky splývají s pozadím reflektoru

Výrobce: Osram
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 27. 09. 2009

Dostupnost: Skladem (3 pracovní dny)
Záruční doba:
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

Osram Silverstar H7 12V/55W PX26d Díky speciální technologii osvětluje OSRAM SILVERSTAR - v závislosti na typu světlometů - silnici v důležité vzdálenosti od 50 do 75 m před automobilem až o 50 % jasněji než standardní halogenové žárovky. Až o 20 metrů delší světelný kužel kromě toho nabízí ještě větší bezpečnost. Kromě tohoto výrazného zvýšení výkonu ale přichází ke slovu také design: Automobilové žárovky OSRAM H7 SILVERSTAR jsou vybavené stříbrnými vrchlíky, které opticky splývají s pozadím reflektoru. Tento efekt si zachovávají díky promyšlené technologii po celou dobu životnosti. Proto se žárovky OSRAM SILVERSTAR hodí speciálně pro používání v moderních čirých světlometech. Ideální automobilová žárovka také pro všechny řidiče, kteří kladou zvláštní důraz nejen na větší bezpečnost, ale také na větší estetiku. Balení 2ks.

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

AKTUALITY

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.