0,- Kč
Nákup bez registrace!
Nákup s registrací

   

PHILIPS BlueVision H3 55W 1ks

PHILIPS BlueVision H3 55W 1ks
299,- Kč 359,- Kč
cena bez DPH cena s DPH
€ 12.06,- € 14.47,-
 
PHILIPS BlueVision H3 55W 1ks -bílé denní světlo v nočních podmínkách o barevné teplotě 4000°K. -pro všechny atmosférické podmínky,pro celou sezónu a zvláště pak pro noční jízdu. -

Výrobce: Philips
Číslo produktu:
EAN:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 27. 09. 2009

Dostupnost: Skladem (3 pracovní dny)
Záruční doba:
Sazba DPH: Základní (20%)

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

PHILIPS BlueVision H3 55W 1ks -bílé denní světlo v nočních podmínkách o barevné teplotě 4000°K. -pro všechny atmosférické podmínky,pro celou sezónu a zvláště pak pro noční jízdu. - dodáváno v paticích H1,H3,H4,H7,HB3,HB4, pro snadnou výměnu za originál žárovku Balení po 1ks. Bílé světlo Blue Vision podporuje zvýšenou pozornost řidiče a způsobuje,že noční jízda je méně namáhavá.Lepším osvětlením dopravních značek a dopravních zařízení přispívá k větší bezpečnosti a komfortu jízdy. FOTO neodpovídá (H4).

     OSRAM Diadem 21W/12V 2ks

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

AKTUALITY

Autolepky.cz

Ověřeno Heuréka.cz

Ověřeno zákazníky Heuréka.cz

Autožárovky a LED autožárovk

Autožárovky a LED autožárovky máme v nabídce ve všech dostupných paticích a od většiny výrobcu. LED žárovky se vyznačují jasným světlem , nízkou spotřebou a dlouhou životností. Také máme široký výběr pracovních světel, výstražných majáku a LED výstražná světla PREDATORkterá s výstražnými rampami patří k oblíbeným produktum z naší nabídky.